Profesionální čištění koberců v Praze a okolí
More Website Templates at TemplateMonster.com!

Čištění koberců Praha a okolí

Naše firma se zabývá především čištěním koberců. Čištěním se zabýváme již od roku 1998, ale zkušenosti jsme nabrali již mnohem dříve od naší tety, která tuto činnost provozovala ještě za dob JZD na sklonku 80 let. Nečístíme jako stálé chemické provozovny, ale zabýváme se čištěním extrakční metodou, a to přímo na místě v bytě či kanceláři zákazníka.

Ptáte se, co je to extrakční metoda? Odpověď je jednoduchá – na předem vysátý a od větších mechanických nečistot zbavený koberec, se nanese ze stroje hubicí lehce pěnivý roztok, který se posléze pod velkým tlakem zpět vysaje do stroje. Na koberec se pouští pouze čistá směs vody a přípravku a zpět se vysává do jiné nádoby ve stroji.

Působíme po celé Praze, ale není problém se domluvit na provedení služeb v rámci celého středočeského kraje. S námi se dohodne zákazník jak z Prahy, tak firma z Benešova nebo starší paní z Kladna. Pokaždé najdeme alternativu jak uspokojit potřeby zákazníka. Naše služby jsou prováděny profesionálně, většinou na zakázky čištění koberců jezdím osobně. V případě větších akcí využíváme pomoci našich spřátelených živnostníků – občanů ČR. Za dobu naší existence jsme neměli ani jednu reklamaci. Nemáme odliv zákazníků, ba naopak, každým rokem k těm stálým přibývají noví.

Mimo čištění koberců, Vám můžeme nabídnout i další služby: komplexní úklid, sekání trávníků, elektroinstalační práce, tlakové vodní čištění, drobnou údržbu bytového fondu, elektro – revize zařízení, praní a mandlování prádla.

S přáním hezkých pohodových dní

Viktor Láně